NÁŠ PŘÍBĚH

Jsme společností, která se specializuje na široké spektrum služeb v oblasti technologií a bezpečnosti. Se sídlem v Českých Budějovicích jsme spolehlivý partner v instalaci kamerových systémů, zabezpečovacích systémů, správě vnitřních sítí, instalaci prvků chytré domácnosti a také v oblasti opravy automobilů.


"Na počátku byla myšlenka dělat věci jinak."

V našem týmu máme kvalifikované a zkušené odborníky, kteří jsou připraveni vám poskytnout technicky vyspělé a bezpečné instalace, správu a opravy. Jsme hrdí na to, že jsme schopni se rychle přizpůsobit novým trendům a technologiím, což nám umožňuje nabídnout našim zákazníkům moderní a efektivní řešení.


"Sjednotit veškeré systémy našich klientů pro jednoduchost užívání je naše hlavní vize a každým rokem jí zdokonalujeme."

Klíčovými hodnotami, které nás v T&D Services řídí, jsou spolehvlivost, profesionalita a inovace. Svému poslání jsme se zavázali s cílem poskytovat našim zákazníkům nejvyšší standard služeb. Důraz klademe na individuální přístup k potřebám každého klienta a zajišťujeme, že naše řešení jsou přesně šitá na míru.

"Udržet krok s technologiemi je nekonečný boj a proto jsme tu pro vás my."

Tomáš Pojar

Jednatel společnosti

David Beran

Jednatel společnosti